Podpisanie umowy z Fundacją Santander

 


Dzisiaj tj. 16 października została podpisana umowa darowizny z Fundacją Santander Bank Polska S.A im. Ignacego Jana Paderewskiego. Umowę ze stony OSP Dziecinów podpisali: Krzysztof Grzegrzółka i Dariusz Woźniak, a ze strony Fundacji Dyrektor Rafał Ksiązek.

Przedmiotem darowizny są środki pieniężne w kwocie 7 000 złotych udzielone w ramach programu grantowego „Tu mieszkam, Tu zmieniam”. Darowizna przeznaczona zostanie na renowację naszego starego pożarniczego wozu konnego z jego pełnym wyposażeniem (rok prod. 1959, nr. wozu 244), budowę zadaszonego podestu/tarasu przy remizie OSP i wyeksponowanie wozu na widok publiczny. Całość zostanie podświetlona tak by obiekt widoczny był z daleka i stanowił ozdobę naszej miejscowości. Całkowity koszt projektu: 12 380 złotych. Czas realizacji projektu: styczeń-czerwiec 2020. Już teraz zapraszamy mieszkańców na uroczyste odsłonięcie tej inwestycji, które przewidujemy na koniec czerwca 2020 roku.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *