Koncert Laureatów II KPPiŻ – Niedziela, 12 listopada, godz. 13.30

 


Koncert Laureatów odbędzie się w niedzielę 12 listopada 2017r. w Dziecinowie. Rozpoczęcie  o godz. 13.30 czasu lokalnego.Wszystkie osoby wyróżnione przez Komisję, będą miały możliwość zaprezentowania swoich utworów przed ponad 200 osobową publicznością (ile pomieści sala, dokładnie nie wiemy). Bardzo prosimy o kilkunastominutowe wcześniejsze przybycie, kochane babcie i dziadków o wcześniejsze zajęcie miejsc (ilość miejsc siedzących ograniczona), tak aby punktualnie o 13.30 Koncert mógł się zacząć.

A oto jeden z których  będziemy mogli usłyszeć w niedzielę…przepiękny utwór „17 września” Pawła Kukiza wykona zdobywca I miejsca w kategorii grupy śpiewacze dorośli: grupa śpiewacza Trzy-Cztery z Osiecka.

 


 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *