Ruszają zapisy na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym 2021…

Dwa razy przekładany, długo oczekiwany…Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” 2021 odbędzie się (to już jest pewne) w niedzielę 15 sierpnia! W skali ogólnokrajowej będzie to już jego IX edycja, w naszej lokalnej, organizujemy go po raz drugi. W tym roku wprowadzamy kilka nowości…Bieg odbędzie się gościnnie w Sobieniach Biskupich (dziękujemy za zaproszenie). Chodzi o to, aby aktywizować okoliczne miejscowości i siebie nawzajem (docelowo chcielibyśmy organizować Bieg każdego roku w innej miejscowości). Druga nowość, to dodatkowy dystans 4000 metrów dla zawodników bardziej ambitnych i chcących się sprawdzić w prawdziwej rywalizacji sportowej. Wreszcie ważne ułatwienie – minimum papierologii i formalności – jeden krótki formularz zgłoszeniowy dla wszystkich! Pracujemy jeszcze dla Państwa nad niespodzianką…trwają rozmowy…może się uda. A więc… gotowi do Biegu? SRART!

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na: http://dziecinow.pl/?p=3068

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *