? Prezent ?

Ogólnopolski program grantowy PSE ,, WzMOCnij swoje otoczenie „

Projekt zrealizowała Gmina Sobienie-Jeziory w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Sprzęt ten będzie wykorzystywany podczas różnego rodzaju szkoleń, prelekcji i prezentacji skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, seniorów, jak również do pozostałych mieszkańców. Realizacja zadania umożliwi organizację szkoleń, warsztatów i innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym dla mieszkańców w różnych grupach wiekowych. W wyniku realizacji projektu zostały stworzone warunki techniczne do rozwoju zainteresowań, rozszerzenia oferty kulturalnej i pobudzenia aktywności mieszkańców.

Dziękujemy!

Tekst:https://www.facebook.com/595051627237014/posts/pfbid0p4YUFLLnNZzEEmNC3Qer4Ha69k32aLySMcZoe7waR86XEcxuHn4yZ7QLBoxsWxFol/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *