Renowacja pożarniczego wozu konnego

Miło nam poinformować, iż nasz projekt pn. „Renowacja pożarniczego wozu konnego i jego wyeksponowanie przed remizą OSP w Dziecinowie”zyskał uznanie jury V edycji Konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” organizowanego przez Fundację Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego. Z nadesłanych 774 projektów komisja konkursowa wybrała 68 organizacji, które zostały nagrodzone grantem:

20 organizacji otrzymało grant w wysokości 10 000 złotych
30 organizacji otrzymało grant w wysokości 7 000 złotych
18 organizacji otrzymało grant w wysokości 5 000 złotych.

OSP w Dziecinowie otrzyma 7 000 złotych (całkowity koszt projektu: 12 380 złotych) na renowację naszego starego pożarniczego wozu konnego z jego pełnym wyposażeniem (rok prod. 1959, nr. wozu 244), budowę zadaszonego podestu/tarasu przy remizie OSP i wyeksponowanie wozu na widok publiczny na tym tarasie. Całość zostanie podświetlona , tak by obiekt widoczny był z daleka i stanowił ozdobę naszej miejscowości. Czas realizacji projektu: styczeń-czerwiec 2020.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *