Regulamin Biegu „Tropem Wilczym” 2020 w Dziecinowie

Regulamin Biegu – Pobierz Załącznik 1- Formularz rejestracyjny dla osoby pełnoletniej – Pobierz Załącznik 1A – Oświadczenie pełnoletniego uczestnika biegu – Pobierz Załącznik 2- Formularz rejestracyjny dla osoby niepełnoletniej – Pobierz Załącznik 2A- Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu – Pobierz

Jak wybrać rozmiar koszulki? Rozmiary koszulek: kliknij tutaj Posiadamy 80 koszulek w rozmiarach: 45 damskich (10M +15L + 15XL) i 45 męskich ( (10M +15L + 15XL) Uwaga! Nie zapewniamy przydzielenia właściwego rozmiaru koszulki. Po wyczerpaniu danego rozmiaru, będziemy przydzielać rozmiary jakie będziemy mieli do dyspozycji. Nie posiadamy również rozmiarów dziecięcych, przy zapisach małych dzieci prosimy więc wziąć to pod uwagę!!!

Rotmistrz Witold Pilecki – najodważniejszy z odważnych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *