Polskie Sieci Elekroenergetyczne (PSE) – partnerem OSP w Dziecinowie

Zakończyła się realizacja przez OSP w Dziecinowie projektu pn: „Zakup klimatyzatorów na potrzeby sali Widowiskowo-Koncertowej w Dziecinowie”, na który strażacy – ochotnicy otrzymali grant w wysokości 20 000,00 zł w ramach konkursu „WzMOCnij Swoje Otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
Dzięki pozyskanym środkom zakupione zostały i zamontowane 3 zestawy klimatyzatorów marki GREE LOMO LUXURY PLUS 7,0 KW (2 szt) i 5 KW (1 szt).

Realizacja projektu przyczyniła się do podniesienia standardu sali Widowiskowo-Koncertowej, przez co strażacy zyskali możliwość rozszerzenia i wprowadzenia dodatkowej oferty kulturalnej (zwłaszcza w okresie letnim), a mieszkańcy atrakcyjne i dobrze wyposażone miejsce do realizacji swoich pomysłów i projektów.

Firma PSE od wielu już lat wspiera lokalne inicjatywy.  „Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak rozpoznawalną firmą i marką jaką jest PSE, szczególne, że te działania wpisują się w trend wspólnego rozwoju lokalnej społeczności” – podsumował realizację projektu prezes OSP Krzysztof Grzegrzółka. PSE przeprowadziły konkurs dobrosąsiedzki w związku z prowadzonymi na terenie gminy działaniami inwestycyjnymi polegającymi na budowie linii 400kV relacji Kozienice-Miłosna.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych – krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii koronawirusa, oraz pomoc w dostosowaniu sposobu działania i narzędzi pracy do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.
Szczegółowe informacje o programie „WzMOCnij swoje otoczenie” można znaleźć na stronie internetowej programu, pod adresem:  www.wzmocnijotoczenie.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *