Msza Rezurekcyjna 2017r..

  • IMAG0671
  • DSC00351
  • IMAG0702
  • IMAG0688
  • DSC00330
  • IMAG0681
  • IMAG0697
  • IMAG0693
Dnia 16.04.2017 godz. 6.00 Tradycyjnie we wczesnych godzinach porannych, w kościele parafialnym w Warszawicach odbyła się Rezurekcja – uroczyste nabożeństwo obwieszczające światu Dobrą Nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa. Jak co roku nasi druhowie padają przy Grobie Pańskim. Tradycją strażaków z tej parafii jest wspólne spotkanie, dzielenie się jajkiem, oraz składanie sobie życzeń.
Serdecznie dziękuje druhnom, druhom, oraz Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za liczny udział w pełnieniu honorowej warty przy Grobie Pańskim, oraz za udział w Mszy rezurekcyjnej. Dziękuje Tym, którzy mimo obowiązków związanych z przygotowaniem do Świąt, znaleźli czas aby pełnić wartę. Uczestnicząc w wydarzeniach religijnych oddajemy chwałę Bogu zgodnie z naszym sztandarowym hasłem: Bogu na chwałę, Ludziom na ratunek.
Dziękujemy również za obecność druhów z jednostki OSP Łukówiec.  😉 

Zdjęcia: Parafiawarszawice..

 


 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *