Bieg Wilczym Tropem 2022???‍♀️ Zapraszamy ?

?Zapraszamy na Bieg… ?‍♂️Już za kilka dni, ruszamy z zapisami…Tropem Wilczym!Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jubileuszowa X edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” odbędzie się zgodnie z planem, tj. 6 marca 2022 roku (niedziela). ?W naszej gminie, spotykamy się już po raz trzeci (2020 – Dziecinów, 2021- Sobienie Biskupie). W tym roku (na zaproszenie Pani Sołtys Teresy Biczyk i mieszkańców), zapraszamy wszystkich do Szymanowic Dużych.⚠️ Przygotowania idą pełną parą…mamy zagwarantowanych 120 pakietów startowych z trzema wersjami koszulek do wyboru. Czynimy wszystko, aby wyeliminować zbędną papierologię …zapisy (prawdopodobnie) tylko w formie elektronicznej, ruszą pomiędzy 16-23 stycznia. Planujemy 2 dystanse: tradycyjny (rodzinny) dla wszystkich – 1963 metry i dla zaawansowanych – 5000 metrów. W poprzednich latach tego drugiego, z różnych przyczyn nie udało nam się zorganizować, ale jak to mówią: „do trzech razy sztuka” i w tym roku mamy nadzieję, że damy radę. Bieg odbędzie się, bez względu na warunki atmosferyczne w warunkach lekko polowych, dlatego zachęcamy wszystkich, do stopniowego odbudowywania swojej (uśpionej w święta) kondycji fizycznej… .szczegóły wkrótce.Zarząd OSP Dziecinów

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *